Недогарський навчально-виховний комплекс

Наші земляки – захисники Вітчизни

Жуков Євгеній Вікторович

(житель с.Володимиро-Ульянівка)

У складі аеромобільної роти № 55 с.Богданівка, Знам’янського району Євгеній Вікторович став на захист державного кордону, продемонстрував при цьому кращі риси захисника Батьківщини – відвагу і рішучість, відданість Присязі українському народові, священної клятви обороняти і захищати Україну.

З 03 серпня 2014 року по цей день перебуває в зоні АТО. Учасник бойових дій під Дебальцевим. Водій, перевозить боєприпаси, продукти харчування на передову. У жовтні 2014 року отримав звання молодшого сержанта. В даний час служить в м.Артемівську.

Махно Сергій Іванович

(житель с.Недогарки)

У складі прикордонних підрозділів Сергій Іванович став на захист державного кордону, продемонстрував при цьому кращі риси захисника Батьківщини – відвагу і рішучість, відданість Присязі українському народові, священної клятви обороняти і захищати Україну.

У дні, коли вирішується майбутня доля усього українського народу Сергій Іванович дотримався свого конституційного обов’язку, став на захист Вітчизни та вступив в ряди славної когорти прикордонників. Він не словом, а ділом довів, що є воїном-захисником та справжнім чоловіком.

З 1 квітня 2014 року по 18 березня 2015 року перебував в зоні АТО. Спочатку у селі Ковське (жили в палатках), а після обстрілів 23 серпня

2014 року (на День Прапора) перевели в Новоазовське (жили в машинах), чергували по 2-3 чоловіка на пункті пропуску Новоазовськ. Останні півроку перебував у місті Маріуполь. 18 березня отримав від начальника Донецького прикордонного загону полковника Бурди О.В. листа-подяку за сумлінне виконання оперативно-службових, бойових завдань щодо захисту Незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

"Ми патріоти своєї країни"

З 01.10. по 23.10.2015 року у Недогарському НВК проходив місячник під назвою

«Патріотичне виховання учнів». За цей час у закладі проводилася яскрава й різноманітна позакласна робота. Особлива увага приділялася вихованню у школярів любові до Батьківщини,  національної самосвідомості, власної гідності. Цій меті сприяли різноманітні заходи, зокрема : виховні години, брейн –ринги, виставки малюнків та стінгазет, тематичні

«круглі столи», свято козацької слави, зустріч із учасниками АТО, ярмарка, конкурс патріотичної пісні.

Наказ про проведення Місячника національно-патріотичного вихованння

22.10.2015 р. Дідковська С.І., бібліотекар школи, провела цікаву читацьку конференцію з учнями 7-11 класів «Збережемо пам'ять про подвиг», на якій діти познайомилися із новими поезіями учениці 11 класу Кравець О.

З 02.09. по 30.09.2015 року в школі проходив Місячник В.Сухомлинського

План Місячника В.Сухомлинського

Проект "Школа Радості і Добра"

Урок Добра. Л.Кравченко (2-4 )

Презентація до уроку "Людина починається з добра" (1-4 класи)

Урок Добра. В.Калашнік

Урок Добра (9 клас)

Книжкова виставка «Увідіймо до храму Василя Сухомлинського»

18.09.2015 р. у НВК пройшов конкурс квітів
"Барви осені"

ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО УРОКУ

«ХАЙ В СЕРЦІ КОЖНОЇ ДИТИНИ ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ»

Розробка першого уроку для учнів 2-4 класів

01.09.2015р.

"ЗДРАСТУЙ, ВЕРЕСЕНЬ!"

Першого сонячного осіннього дня на подвір'ї Недогарської школи зібрався гомінкий гурт школярів та вчителів, щоб привітати один одного з Днем знань.

Сценарій свята "Здрастуй, вересень!"